Zažijte veletrh jinak!

Navštivte ty vybrané stánky na veletrhu MSV. Na každém z nich bude čekat expert, který představí novinky v oboru, zajímavá řešení a bude připraven na vaše dotazy. To vše bez čekání či nutnosti překonání ostychu při oslovení zastoupených firem. Navíc plné praktických ukázek, vždy se společným tématem. Jedná se o opravdu unikátní a moderní návštěvu veletrhu.

Jak to funguje?

Vydavatelství Trade Media International společně s organizátorem veletrhu MSV 2022, firmou BVV, připravilo pro vystavovatele a návštěvníky veletrhu opětovně populární netradiční doprovodný program. V patronaci časopisů Control Engineering Česko a Řízení a údržba průmyslového podniku přináší opět MSV TOUR 2022 - organizované prohlídky vybraných vystavovatelů na aktuální klíčová témata související zejména s digitální transformací tuzemské výroby.


Podmínky účasti

Účast na trasách MSV TOUR je zdarma, při splnění podmínek předchozí registrace. V případě, že se registraovaný účastník neodhlásí (nejpozději 24 hodin předem) a nedostaví se k plánované trase, bude mu fakturován storno poplatek ve výši 300 Kč - cena vstupenky na veletrh. Domluva vždy možná! 

Tour je vyhrazena výlučně pracovníkům průmyslových podniků. Počet míst je omezen.


Časové rozvržení

Komentované prohlídky začínají každý den dopoledne i odpoledne na stánku společnosti Trade Media International. Všichni účastníci obdrží předem instrukce a finální načasování jednotlivých tras, na které se přihlásili.


TIP: Podívejte se video z prohlídek veletrhu AMPER 2022. Chcete celý záznam prohlídky? Pokračujte zde>>

Amper tour ocem

Copyright © 2017 TRADEMEDIA INTERNATIONAL. Všechna práva vyhrazena.

logo footer 

Back to Top