Zažijte veletrh jinak!

Navštivte ty vybrané stánky na veletrhu MSV. Na každém z nich bude čekat expert, který představí novinky v oboru, zajímavá řešení a bude připraven na vaše dotazy. To vše bez čekání či nutnosti překonání ostychu při oslovení zastoupených firem. Navíc plné praktických ukázek, vždy se společným tématem. Jedná se o opravdu unikátní a moderní návštěvu veletrhu.

Jak to funguje?

Vydavatelství Trade Media International společně s organizátorem veletrhu MSV 2019, firmou BVV, připravilo pro vystavovatele a návštěvníky veletrhu opětovně populární netradiční doprovodný program. V patronaci časopisů Control Engineering Česko a Řízení a údržba průmyslového podniku přináší opět MSV TOUR 2019 - organizované prohlídky vybraných vystavovatelů na aktuální klíčová témata související zejména s digitální transformací tuzemské výroby.


Podmínky účasti

Účast na trasách MSV TOUR je zdarma, při splnění podmínek předchozí registrace. V případě, že se registraovaný účastník neodhlásí (nejpozději 24 hodin předem) a nedostaví se k plánované trase, bude mu fakturován storno poplatek ve výši 500 Kč. Domluva vždy možná! 

Tour je vyhrazena výlučně pracovníkům průmyslových podniků. Počet míst je omezen.


Časové rozvržení

Komentované prohlídky začínají každý den dopoledne i odpoledne na stánku společnosti Trade Media International. Všichni účastníci obdrží předem instrukce a finální načasování jednotlivých tras, na které se přihlásili.


TIP: Podívejte se video z prohlídek Mezinárodního strojírenského veletrhu 2018 (MSV TOUR)!

Amper tour ocem

Copyright © 2017 TRADEMEDIA INTERNATIONAL. Všechna práva vyhrazena.

logo footer 

Back to Top